קורס תורת האימון החדשה NTL

אקדמיית ורטהיים מתמחה מזה שנים בתחום הקואורדינציה ותורת האימון המודרנית, מתוך ראייה כוללת של תורת התנועה והאימון. אנו רואים בתחום זה נדבך חשוב החייב לקבל מענה עקב התקדמות החברה והתדרדרות כמות הפעילות הגופנית. תורת האימון המודרנית מתבססת על מחקרים עדכניים מתחום מדעי המוח והבנה שלמה יותר של גוף האדם.

בוגר הקורס ייהנה מכלים מתקדמים אשר יאפשרו לו להגיע לתוצאות מיטביות. בכל ענף ספורט דגשים שונים ולכל ספורטאי צרכים אישיים אשר אינם דומים. לכן אין שיטה אחת שמתאימה לכולם. תורת האימון החדשה כוללת בתוכה שלל שיטות וכלים אשר מתאימות לצרכים האישיים של כל אדם באופן נפרד. בעזרת הכילים שנרכוש נלמד לפרק את מרכיבי הכושר הגופני וגורמיי ההישג לכל קבוצת גיל ולעבוד אליהם בצורה המודרנית ביותר שקיימת היום. אין שום ספק שחדשנות זה שם המשחק, מאמן אשר רוכש את הכילים המודרניים הוא מאמן יותר טוב והיכולת שלו להתמודד עם אנשי מקצוע אחרים בארץ ובעולם עולה לאין שיעור.

בעידן האינטרנט הרשתות החברתיות מלאות בסרטוני הדרכה לילדים ונוער. למרות כל הצפת החומר ברשתות המדיה, חיקוי מאמנים אחרים אינו תחליף להבנה אמתית. בקורס זה נלמד ליצור תרגילים ולפתח את כל המרכיבים אותם נרצה לפתח דרך חשיבה נכונה ולא דרך העתקה. קורס תורת האימון החדשה נועד להעניק הבנה תיאורטית רב-תחומית, אשר ניתן ליישם כמאמנים, ספורטאים בכל השלבים והרמות.

משך הלימודים:

משך הלימודים בקורס הוא 40-60  שעות לימוד אקדמיות. הקורסים מתקיימים בכל רחבי ישראל במתווים שונים: בין חודש בקורס מרוכז לשישה חודשים בפגישות שבועיות. כמוכן ישנם גם מסלולי ערב. מוסדות כגון מתנ”סים ואיגודי ספורט יכולים להזמין קורסים אישיים.

נושאי הלימוד:

התיאוריה של תורת האימון החדשה במאה ה-21

היבטים מדעיים של תורת האימון והאינטליגנציה בתנועה 

על הקשר של תנועה ואימון לגורמי ההצלחה בספורט

נלמד להבחין בין טכניקה יעילה ולא יעילה, וכיצד להתאים  בצורה מיטבית טכניקה אישית לספורטאי.

עקרונות חדשניים באימון המורכב של גורמי ההישג

כלים מעשיים להבנת תהליך האימון השיטתי והתמודדות עם מקריות 

דוגמאות לנושאים בתחום האימון הגופני  במודלים שונים

הדגמות של תרגילים כלליים וספציפיים מעולם המניעה, ספורט וגבול הביצוע

תעודה:

בוגרי קורס תורת האימון  בשיטת NTL אשר יעמדו בהצלחה בכול הדרישות ( נוכחות, התנסות ועוד…) יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם אקדמיית ורטהיים, הידועה בתחום תורת האימון החדשה והקואורדינציה, שרבים מבוגריה מבוקשים במקומות עבודה שונים בארץ ובעולם (יש כיום בוגרים ברוסיה, בארה”ב וקנדה). יש לציין שרבים גם פנו לשוק הפרטי ומצליחים יפה מאוד במרכזי אימון פרטיים.

דילוג לתוכן